Jdi na obsah Jdi na menu
  

Obrazek

 

 

 

MONTEK PRIVAT CUP IV.

 

 

 

6.podnik - výsledky ZDE

5.podnik - výsledky ZDE

4.podnik - výsledky ZDE

3.podnik - výsledky ZDE

2.podnik - výsledky ZDE

1.podnik - výsledky ZDE

 

 

MONTEK PRIVAT CUP III.

 

 

 

6.podnik - výsledky ZDE

5.podnik - výsledky ZDE

4.podnik - výsledky ZDE

3.podnik - výsledky ZDE

2.podnik - výsledky ZDE

1.podnik - výsledky ZDE

 

 

 

MONTEK PRIVAT CUP II


 

3.podnik

 

Tentokrát brali body všichni kdo dojeli do cíle. Moc dlouho se nesvezl dosavadní lídr Ivan a své evo odstavil už na první erzetě. Přišel tím o vedení v poháru a možnost získat prémiové body za spolehlivost. Konečně se naopak zadařilo Davidovi, který poprvé dovezl auto až na cílovou rampu. V těsném souboji porazil Michala a tak mu radost ze třetího místa nepokazí ani nulové premie na výplatě v příštích pár měsících. Pro 6 bodů za druhé místo si dojel Honza Bedrníček a dostal se tak do vedení poháru. Svou převahu s produkčním vozem potvrzoval od prvních mezičasů Patrik a nakonec s přehledem vyhrál skoro o celou minutu.

Kompletní výsledky finálového podniku ZDE

 

2.podnik

 

Na druhém podniku byla šance otestovat vůz nejvyšší kategorie a né všem se podařilo auto pořádně vyladit. Na technický asfalt vyrazilo devět posádek a sedm z nich vidělo i cílovou rampu. Rozdíly byly minimální a v polovině soutěže se vešla první pětka do 20s. Rozhodující tentokrát byly nové erzety, které skvěle zvládl Honza Bedrníček. Na čtvrté erzetě se vítězstvím dostal do čela a do cíle už těsný náskok uhájil. Druhý dojel Ivan a to mu stačí na průběžné vedení v poháru. Třetí místo si odváží Pavel.

 

 Kompletní výsledky finálového podniku ZDE

 

1.podnik

 

 Na start prvního závodu se postavilo hned dvanáct jezdců, ovšem cílem projela jen polovina z nich. Nejvíce problémů dělala páta erzeta, kde na podmáčeném povrchu skončili Martin Husár a Martin Bujáček. Ivan tady navíc skoro na minutu zaměstnal hrstku přihlížejících diváků. Smolařem rally je Hrouda, který zůstal stát na startu poslední zkoušky a do cíle se tak dostal jenom sběrným autobusem. Nejlépe si vedl Radek, který deklasoval zbytek startovního pole a zvítězil s minutovým náskokem. Druhý se štěstím dojel Ivan, když se na stříbro vyhoupl až na poslední rychlostní zkoušce. Na Maru tak zbyly body jenom za třetí místo.


 

 Kompletní výsledky finálového podniku ZDE

 

 

 

 MONTEK PRIVAT CUP I
 

6. Podnik

 

Stejně jako minule se na start postavila desítka závodníků, ale cílovou pásku přetrhli jen tří z nich. Zdramatizování boje o první místo se nekonalo a Ivan si s přehledem dojel pro vítěztví jak v závodě tak v celém poháru. Druhý Marek David doplatil na díru na cestě, která ho katapultovala do diváků. Náplastí mu můžou být prémiové body za všechny dojeté podniky, který získal jako jediný. Trio statečných v cíli doplnil Hrouda, který vyměnil Husqarnu za krapet větěí pilu.

 

Kompletní výsledky finálového podniku ZDE

 

 

5. Podnik

 

Desítka závodníků na startu a pouze polovina v cíli - to je bilance předposledního závodu. Nejvíce odstavených citroenů bylo na 6 zkoušce, kde diváci mohli vidět jak drama v podobě Antyho hořícího vozu tak elegantní odstavení Hroudova závoďáku k vratům jedné vilky (podle našeho zdroje byl zkontrolovat vratový systém dodávaný nejmenovanou firmou z Brna). Nejlépe sednul vůz Ivanovi, který si připsal třetí vítěztví a má nakročeno k celkovému triumfu v poháru. Zbyl mu už jen jediný konkurent v podobě Mary, který tentokrát bral body za druhou příčku.

 

Kompletní výsledky ZDE4. Podnik

 
Na start čtvrtého podniku se postavilo devět jezdců, ale jen pět dotlačili ford až na cílovou rampu. I tentokrát byly rozdíly na špici minimální ovšem jména na čele byly oproti minulým závodům jiná. Nedařilo Marovi, ale i přes řadu potíží dojel až do cíle a je jediným, kdo zatím dokončil všechny podniky. Avizovaný útok na příčky nejvyšší splnil Michal Šenk a připsal si plný počet bodů za vítěztví.

 

Kompletní výsledky ZDE

 


 

3. Podnik

 

Třetí pokračování s rekordní účastí se neslo v duchu napínavého a velmi těsného souboje o prvenství až do samotného konce soutěže. Tím nejšt´astnějším byl nakonec Mara a do tabulky si připsal první desítku. Průběžně vedoucí Ivan udělal chybu hned v úvodu a celou rally stahoval svou ztrátu. Ještě hůře dopadl Mirek, který nepotvrdil předstartovní očekávání, odstavil auto v anglickém lese a šel na houby. Rostou ??

 

Kompletní výsledky jsou ZDE

 

2. Podnik

 

Ve druhém klání čekal na všechny zúčastněné sníh a lehce zplašený vysavač Fiat Punto. Tentokrát všichni co nastoupili dojeli v pořádku do cíle a někteří favorité kroužili oslavná kolečka pro diváky už během samotné soutěže. O vítěztví se poprali jezdci, kteří nastupují stabilně s dvoukolkama a druhý úspěch v řadě může slavit Ivan Šmidrkal. Na podium se nevešel jeden z favoritů Lukáš Hudeček, který doma sněhuláky asi moc často nestavěl. Naopak překvapil třetím místem Patrik Habart, který v této kategorii moc často nejezdí.

 

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout ZDE
 

 

1. Podnik


 

 V prvním podniku znamenalo dojetí do cíle bodový zisk. Nejlépe ukočíroval babičku Oktávku Fuz a na bedně ho doplnili Mirek Fric a Radek Garažija. O bouračky nebylo nouze a čtyři auta byly uspěšně odepsány z účetnictví týmu. Další dvě se rozsypaly ještě před startem a někteří tak neujeli ani jeden ostrý kilometr.

 
Konečné výsledky z prvního podniku najdete   zde

 

 

 

Obrazek